ZAMÓWIENIA I INFORMACJE
info@regen50.pl

Naturalne i skuteczne rozwiązanie dla
Prostaty, Problemów z moczem, Potencją, Libido i Witalnością

regen50 promo image
Promo badge image Promo badge image Promo badge image Promo badge image

REGEN50 i REGEN50 STRONG to suplementy diety w postaci kapsułek przeznaczone dla dorosłych mężczyzn i kobiet. Nie są one przeznaczone dla dzieci w wieku poniżej 18 lat. Produkty nie powodują skutków ubocznych, jeśli są stosowane zgodnie z instrukcją użytkowania.

Zażyj jedną kapsułkę dwa razy dziennie, podczas posiłku lub po posiłku (popijając szklanką wody). Kapsułki są odpowiednie również dla wegan i wegetarian. Aby uzyskać optymalne wyniki, zażywaj kapsułki regularnie przez kolejne 90 dni, bez przerwy. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek, co wystarcza na 30 dni stosowania. Suplementy diety nie są odpowiednim substytutem zrównoważonej i zróżnicowanej diety. Nie zalecamy stosowania naszego produktu w połączeniu z innymi suplementami diety mającymi na celu poprawę zdrowia prostaty i układu moczowego lub równowagi hormonalnej.

Jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników wymienionych na tej stronie lub na opakowaniach REGEN50 i REGEN50 STRONG, nie używaj tych produktów. Jeśli nie jesteś pewien, czy powinieneś je stosować, radzimy porozmawiać ze swoim osobistym lekarzem lub farmaceutą.

  • Zażyj jedną kapsułkę dwa razy dziennie, podczas posiłku lub po posiłku, popijając szklanką wody;
  • Aby uzyskać optymalne wyniki, zażywaj kapsułki regularnie przez kolejne 90 dni, bez przerwy;
  • Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek wystarczających na 30 dni leczenia.