ZAMÓWIENIA I INFORMACJE
info@regen50.pl

Naturalne i skuteczne rozwiązanie dla
Prostaty, Problemów z moczem, Potencją, Libido i Witalnością

regen50 promo image
Promo badge image Promo badge image Promo badge image Promo badge image

REGEN50 i REGEN50 STRONG są skuteczne dzięki wysokiej jakości i specjalnej ekstrakcji surowców, z których są produkowane. Formuły obu produktów są wykonane z bardzo dużej liczby ekstraktów ziołowych, witamin, minerałów i przeciwutleniaczy. Obecnie na rynku istnieje wiele podobnych produktów, ale tylko kapsułki REGEN50 i REGEN50 STRONG zawierają tyle samo aktywnych, w 100% naturalnych składników wysokiej jakości ekstrakcji, w prawidłowej i najbardziej skutecznej proporcji. Wszystkie składniki, a także produkty końcowe zostały poddane ścisłej kontroli jakości i bezpieczeństwa. Produkty Nutrilago REGEN50 są wytwarzane w UE, Niemczech zgodnie z certyfikatami ISO 9001, HACCP, GMP i nie zawierają GMO. Nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i jako takie są odpowiednie dla wegetarian i wegan.

REGEN50 i REGEN50 STRONG od Nutrilago są produktami zarejestrowanymi (numery klasyfikacyjne: 541-02/17-01/629 | 541-02/17-01/630)

SKŁADNIKI KAPSUŁKI

Regen50

 • 230,00 mg ekstraktu z owoców palmy sabałowej (ekstrakt z owoców palmy Saw Palmetto)
 • 320,00 mg ekstraktu z pestek dyni
 • 406,00 mg ekstraktu z kory śliwy afrykańskiej
 • 52,78 mg fitosterolu
 • 45,00 mg witaminy C (L-askorbinowa)
 • 13,40 mg witaminy E (tokoferyl)
 • 9,10 mg witaminy B6 (pirydoksyna)
 • 3,28 mg cynku
 • 0,70 mg magnezu

REGEN50 to wyjątkowy, silny, naturalny, nieinwazyjny i bezpieczny sposób zapobiegania i spowalniania stanów i chorób, takich jak łagodne powiększenie prostaty (łagodny przerost prostaty – BPH), zapalenie gruczołu krokowego i powiązane problemy zdrowotne, które dotykają mężczyzn i kobiety, takie jak trudności w oddawaniu moczu, częsta potrzeba oddawania moczu w nocy i w ciągu dnia, pilne oddawanie moczu, słaby przepływ moczu, długie rozpoczęcie przepływu moczu, niespójny przepływ moczu, uczucie niecałkowitego opróżnienia pęcherza, kapanie po oddaniu moczu i bolesne oddawanie moczu.

REGEN50 nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników lub nie jesteś pewien, czy powinieneś wziąć REGEN50, zalecamy, aby nie używać ich do czasu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Produkty te nie są przeznaczone do użytku przez osoby w wieku poniżej 18. roku życia.

SKŁADNIKI KAPSUŁKI

Regen50Strong

 • 230,00 mg ekstraktu z owoców palmy sabałowej (ekstrakt z owoców palmy Saw Palmetto)
 • 360,00 mg ekstraktu z korzenia pokrzywy
 • 416,00 mg ekstraktu z kory śliwy afrykańskiej
 • 54,08 mg fitosterolu
 • 100,00 mg proszku z korzenia Maca
 • 100,00 mg ekstraktu z żywicy kadzidełka indyjskiego
 • 60,00 mg ekstraktu pomidorowego
 • 6,00 mg likopenu
 • 45,00 mg witaminy C (L-askorbinowa)
 • 13,40 mg witaminy E (tokoferyl)
 • 9,10 mg witaminy B6 (pirydoksyna)
 • 14,60 mg cynku
 • 0,70 mg magnezu
 • 82,70 mg L-argininy

Kapsułki REGEN50 STRONG zawierają wyższą i silniejszą ilość i stężenie składników aktywnych niż REGEN50.

REGEN50 STRONG jest przeznaczony dla mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji (impotencję seksualną), łagodne powiększenie prostaty (BPH), przerost prostaty, zapalenie gruczołu krokowego oraz na problemy zdrowotne, takie jak niespójny przepływ moczu, trudności w opróżnianiu pęcherza moczowego, częsta potrzeba oddawania moczu w nocy niezdolność do zatrzymania moczu, niecierpliwość na oddawanie moczu, słaby przepływ moczu, trudności z rozpoczęciem przepływu moczu, uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza, kapanie moczu po wypróżnieniu i bolesne oddawanie moczu.

REGEN50 STRONG nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników lub nie jesteś pewien, czy powinieneś wziąć REGEN50 STRONG, zalecamy, aby nie używać ich do czasu konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Produkty te nie są przeznaczone do użytku przez osoby w wieku poniżej 18. roku życia.

.

Palma sabałowa (Serenoa repens)

Z powodzeniem stosuje się ją w leczeniu problemów układu moczowego i BPH pierwszego i drugiego stopnia.

Palma sabałowa jest palmą karłowatą, której owoce o właściwościach leczniczych stosuje się w postaci ekstraktów. Głównymi substancjami czynnymi stosowanymi w leczeniu chorób prostaty i dróg moczowych, ze wskazaniami do zapobiegania rakowi, są fitosterole, sterole ziołowe, flawonoidy, kwasy tłuszczowe itp. Chociaż synergistyczne działanie wszystkich składników jest ważne dla najlepszego efektu ekstraktu z palmy sabałowej, kluczowym elementem dla aktywności farmakologicznej są te z grupy fitosteroli (β-sitosterol). Działa jako inhibitor 5-alfa-reduktazy, która zmniejsza produkcję DHT (aktywnej formy testosteronu, dihydrotestosteronu – głównego stymulatora powiększenia prostaty) i zapobiega jego wiązaniu z prostatą.

Ekstrakt z pestek dyni (Cucurbita moschata)

Ma działanie lecznicze w chorobach prostaty.

Dynia pochodzi z Ameryki Północnej, a jej nasiona zostały wykorzystane przez amerykańskich tubylców w celu złagodzenia wielu problemów zdrowotnych. Nasiona są bogatym źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych, aminokwasów, fitosteroli, cynku oraz innych minerałów i witamin. Najważniejszym składnikiem jest beta-sitosterol, który hamuje enzym zaangażowany w konwersję testosteronu do dihydrotestosteronu – co może powodować nadmierny wzrost prostaty.

Ekstrakt z kory śliwki afrykańskiej (Pygeum africanum)

W połączeniu z innymi składnikami łagodzi problemy z prostatą, zwiększa libido i potencję seksualną.

Śliwka afrykańska może dorastać do 25 metrów wysokości, a najważniejszą częścią drzewa jest kora, która zawiera oleje bogate w wiele aktywnych składników. Tradycyjnie stosuje się ją dla wytrzymałości seksualnej, silniejszej potencji, stanów zapalnych i infekcji dróg moczowych, łagodnych zmian prostaty, leczenia malarii, bólu brzucha, itp. Wykazano, że jest skuteczna w zapobieganiu i leczeniu łagodnego przerostu prostaty (BHP) oraz w walce i zmniejszaniu objawów raka prostaty. Według różnych badań klinicznych działanie tego ekstraktu w połączeniu z innymi ekstraktami ziołowymi ma znaczący wpływ na objawy chorób prostaty.

 

Ekstrakt z korzenia pokrzywy (Urticae dioica)

Wiele badań klinicznych zaleca stosowanie pokrzywy w leczeniu przerostu prostaty.

Pokrzywa zawiera wiele przydatnych składników, takich jak kwasy tłuszczowe, lignany, witamina C, beta-sitosterol, z których wszystkie wykazały pozytywne działanie na prostatę, potencję i libido. Korzeń pokrzywy w połączeniu z innymi składnikami może skutecznie zwalczać przerost prostaty i nowotwór prostaty, zmniejszając proliferację komórek rakowych bez wpływu na normalną tkankę. Inne badania wykazały, że pokrzywa zapobiega wzrostowi guza nawet o 30%. Wiele badań klinicznych potwierdziło skuteczność korzenia pokrzywy w gojeniu prostaty i dróg moczowych.

Proszek z korzenia Maca (Lepidium meyenii)

Podnosi energię seksualną, przywraca witalność i wpływa na potencję seksualną.

Maca jest używana na całym świecie jako afrodyzjak. Działa na poprawę nastroju, zwiększenie energii i znacznie poprawia libido. Może pomóc ludziom, którzy chcą wzmocnić energię i witalność organizmu. Jako afrodyzjak należy do kategorii średnio silnych środków. Wyniki czterech badań klinicznych wykazały, że Maca miał znaczący wpływ na poprawę zaburzeń erekcji (potencji seksualnej) u mężczyzn i na zmniejszenie produkcji DHT. Poprawia produkcję nasienia, mobilność plemników i ich ilość. Ma znaczący wpływ na wzrost energii seksualnej oraz poprawę słabych i łagodnych zaburzeń erekcji.

Ekstrakt z żywicy kadzidełka indyjskiego (Boswellia serrata)

Działa przeciwzapalnie i pomaga w blokowaniu wzrostu nowotworu prostaty.

Ze względu na swoje niesamowite właściwości przeciwzapalne żywica pozyskiwana bezpośrednio z drzewa kadzideł indyjskich jest często wykorzystywana do celów medycznych. Według przeprowadzonych badań ekstrakt z żywicy kadzidełka indyjskiego kontroluje ekspresję genów i silnie hamuje produkcję prozapalnych cytokin biorących udział w BHP i raku prostaty. Badania wykazały również, że ekstrakt jest skuteczny w kontrolowaniu proliferacji komórek nowotworu prostaty i jako bloker wzrostu nowotworu prostaty.

Ekstrakt pomidorowy (Solanum lycopersicum)

Likopen pomidorowy jest przeciwutleniaczem, chroni zdrowie prostaty i zapobiega przerostowi.

Likopen pomidorowy jest przeciwutleniaczem z grupy karotenoidów i jest skuteczny w zapobieganiu i leczeniu raka prostaty. Pomidory, a także jego produkty, są bogate w likopen. Chroni przed chorobami zwyrodnieniowymi, które powstają pod wpływem wolnych rodników. Badania kliniczne potwierdziły, że likopen zmniejsza występowanie podwyższonych wartości PSA we krwi pacjentów z przerostem prostaty.

Cynk (Zincum)

Wpływa na jakość nasienia, zdrowie prostaty, zmniejsza powiększenie prostaty i zwiększa produkcję testosteronu.

Cynk jest bardzo ważny dla zdrowia ogólnego i seksualnego. Skutecznie zmniejsza obrzęk prostaty. Badania wykazały, że obecność cynku w organizmie pomaga w hamowaniu wzrostu guzów prostaty. Badania epidemiologiczne wykazały, że mężczyźni z wyższym poziomem cynku (przyjmowanego z pożywieniem lub suplementami diety) są chronieni przed zaawansowanym nowotworem prostaty. Dodanie cynku do diety wpływa na zdrowie ciała i zmniejsza powiększenie prostaty. Zwiększa również produkcję testosteronu, co pomaga zwiększyć męskie libido i jakość nasienia. Brak cynku powoduje spadek poziomu testosteronu, szczególnie u starszych mężczyzn.

Witaminy B6, C i E

Mistrzowie w zapobieganiu chorobom prostaty i zachowaniu zdrowia prostaty.

Witaminy są istotnymi składnikami odżywczymi niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu człowieka. W produktach REGEN50, wraz z innymi składnikami, witaminy odgrywają ważną rolę w walce o zdrowie prostaty i zapobieganie chorobom. Witamina B6 pomaga w zmniejszaniu złamań chromosomalnych, zmniejszając ryzyko nowotworu prostaty. Witamina C działa tak samo jak witamina B6 i chroni chromosomy. Witamina E wpływa na przepływ krwi i krążenie krwi i jest uważana za naturalny afrodyzjak. Ostatnie badania wykazały, że witamina E podtrzymuje naturalne zdrowie prostaty i jednocześnie ją chroni.

L-arginina

W połączeniu z innymi składnikami L-arginina jest kluczowym składnikiem zwiększającym potencję seksualną.

L-arginina jest aminokwasem wspomagającym leczenie chorób i problemów zdrowotnych związanych z przepływem krwi, takich jak zaburzenia erekcji, zatkane tętnice, itp. Zwiększenie poziomu tlenku azotu (NO) we krwi rozluźnia tętnice i poprawia przepływ krwi, co odgrywa kluczową rolę w erekcji i ogólnie zdrowiu seksualnym. L-arginina jest uważana za potężny pierwiastek wspierający potencję oraz osiąganie i utrzymanie erekcji.

Magnez

Szczególnie skuteczny w leczeniu chorób i problemów zdrowotnych związanych z prostatą.

Magnez jest minerałem niezbędnym do wykonywania procesów metabolicznych w organizmie człowieka. Bez niego nasze ciała nie mogą normalnie funkcjonować. Udowodniono, że regularne przyjmowanie magnezu jest bardzo skuteczne w leczeniu wielu chorób, w tym nowotworu prostaty. Badania wykazały, że powikłania prostaty są znacznie zmniejszone po okresie przyjmowania magnezu. Udowodniono, że aktywnie wspiera rozwiązywanie problemów z powiększeniem prostaty, a także w zwalczaniu infekcji. Badania wykazały, że magnez jest skuteczny jako zapobiegawczy środek przeciwnowotworowy. Znacząco przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i wyczerpania organizmu.