ZAMÓWIENIA I INFORMACJE
info@regen50.pl

Naturalne i skuteczne rozwiązanie dla
Prostaty, Problemów z moczem, Potencją, Libido i Witalnością

regen50 promo image
Promo badge image Promo badge image Promo badge image Promo badge image

Często zadawane pytania

1. Czym jest REGEN50?
REGEN50 to w 100% naturalny suplement diety dla mężczyzn w postaci kapsułek. Zawiera skuteczną i bezpieczną formułę 8 roślin, witamin, minerałów i przeciwutleniaczy. Ich skuteczność w utrzymaniu zdrowia prostaty została potwierdzona w licznych testach i badaniach. Kapsułki REGEN50 działają na ogólny stan prostaty, zdrowie układu moczowego i utrzymanie prawidłowego poziomu hormonów u mężczyzn w średnim wieku i starszych. Kapsułki REGEN50 leczą zapalenie gruczołu krokowego i zmniejszają objawy związane z powiększeniem prostaty i zapaleniem gruczołu krokowego.

Połączenie naturalnych składników w kapsułkach REGEN50, takich jak ekstrakt z owoców palmy Sabal, ekstrakt z pestek dyni, kora śliwki afrykańskiej, witaminy i minerały, wszystko to skutecznie przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu moczowego i zmniejsza możliwość powiększenia się prostaty (BPH), zapalenia gruczołu krokowego lub nowotworu prostaty. Produkt REGEN50 jest naturalnym źródłem beta-sitosterolu.

REGEN50 nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Został zarejestrowany jako suplement diety, dlatego nie potrzebujesz recepty, aby dokonać zakupu, a sam proces zakupu jest prosty, bezpieczny i całkowicie dyskretny.

> Dowiedz się więcej o działaniach i 100% naturalnych składnikach REGEN50.

> Sprawdź ceny i zamów REGEN50.

2. Kto może skorzystać z REGEN50?
Kapsułki REGEN50 są przeznaczone dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku. U mężczyzn, jeśli są regularnie stosowane, produkty REGEN50 mogą poprawić funkcje prostaty, zregenerować prostatę, zapobiegać problemom z prostatą. Skutecznie radzą sobie z objawami łagodnego powiększenia prostaty (BHP) oraz w zapobieganiu i spowolnieniu przerostu prostaty. Utrzymują również normalny poziom testosteronu. Zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, skutecznie radzą sobie z problemami z moczem, takimi jak niepełne opróżnienie pęcherza, częste oddawanie moczu w ciągu nocy i dnia, nagłe oddawanie moczu, niespójny przepływ moczu, niezdolność do zatrzymania moczu, słaby przepływ moczu, drybling po mikcji i bolesne oddawanie moczu.

Poza mężczyznami i kobietami w średnim wieku i starszymi, kapsułki REGEN50 są również stosowane przez młodszych mężczyzn w celu utrzymania normalnego poziomu testosteronu i szybkiego zapobiegania chorobom prostaty. Młodsze kobiety stosują kapsułki REGEN50 na problemy z układem moczowym. Stosowane regularnie, zgodnie z instrukcją użytkowania, są bardzo skuteczne i mają długotrwałe działanie. REGEN50 nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Jest zarejestrowany jako suplement diety i nie potrzebujesz recepty, aby dokonać zakupu, a sam proces zakupu jest prosty, bezpieczny i całkowicie dyskretny.

> Dowiedz się więcej o działaniach i 100% naturalnych składnikach REGEN50

> Sprawdź ceny i zamów REGEN50

3. Czym jest REGEN50 STRONG?

REGEN50 STRONG to w 100% naturalny suplement diety dla mężczyzn w postaci kapsułek. Zawiera skuteczną i bezpieczną formułę 12 roślin, witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, dzięki czemu jest to produkt z najbardziej naturalnymi składnikami na rynku. Dlatego jest do 4 razy bardziej skuteczny niż podobne produkty dostępne obecnie na rynku. Skuteczność składników, które składają się na silny preparat REGEN50 STRONG, została udowodniona w licznych badaniach i testach. REGEN50 STRONG wpływa na ogólne zdrowie prostaty i dróg moczowych, utrzymanie prawidłowego poziomu hormonów u mężczyzn w średnim wieku i starszych, zwiększa popęd płciowy (libido), a także zapobiega i łagodzi objawy zaburzeń erekcji.

REGEN50 STRONG nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Jest zarejestrowany jako suplement diety i nie potrzebujesz recepty, aby dokonać zakupu, a sam proces zakupu jest prosty, bezpieczny i całkowicie dyskretny.

> Dowiedz się więcej o działaniach i 100% naturalnych składnikach REGEN50

> Sprawdź ceny i zamów REGEN50

4. Kto może skorzystać z REGEN50 STRONG?

REGEN50 STRONG kapsułki są przeznaczone dla mężczyzn w każdym wieku, a ich regularne stosowanie wpływa na ogólny stan zdrowia prostaty i dróg moczowych, utrzymanie normalnego poziomu hormonów u mężczyzn w średnim wieku i starszych, utrzymanie normalnego libido (pożądanie seksualne), utrzymanie witalność i zapobieganie lub łagodzenie objawy zaburzeń erekcji (męska impotencja). W dłuższej perspektywie wzmacnia potencję i energię seksualną oraz zmniejsza zaburzenia seksualne.

Skutecznie poprawia funkcję prostaty, regeneruje prostatę i działa zapobiegawczo. Skutecznie radzi sobie z problemami z oddawaniem moczu, takimi jak niepełne opróżnianie pęcherza, częste oddawanie moczu w ciągu nocy i dnia, nagłe oddawanie moczu, niespójny przepływ moczu, niezdolność do zatrzymania moczu, słaby przepływ moczu, kapanie moczu po wypróżnieniu i bolesne oddawanie moczu. Skutecznie radzi sobie z objawami łagodnego powiększenia prostaty (BHP) oraz w zapobieganiu i spowolnieniu przerostu prostaty. Ponadto jest naturalnym źródłem beta-sitosterolu.

Oprócz mężczyzn w średnim wieku i starszych kapsułki REGEN50 STRONG są również stosowane przez młodszych mężczyzn w celu zachowania zdrowej i naturalnej funkcji erekcji (zapobieganie pojawieniu się impotencji), utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu oraz szybkiego zapobiegania prostacie i moczowi choroba przewodu pokarmowego. Stosowany regularnie, zgodnie z instrukcją użytkowania, jest bardzo skuteczny i ma długotrwałe działanie.

REGEN50 STRONG nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Jest zarejestrowany jako suplement diety i nie potrzebujesz recepty, aby dokonać zakupu, a sam proces zakupu jest prosty, bezpieczny i całkowicie dyskretny.

> Dowiedz się więcej o działaniach i 100% naturalnych składnikach REGEN50

> Sprawdź ceny i zamów REGEN50

5. Jaka jest różnica między produktami REGEN50 a REGEN50 STRONG?

REGEN50 skutecznie działa na różne zaburzenia prostaty i dróg moczowych. Łagodzi i leczy objawy. Wpływa także na utrzymanie zdrowego poziomu testosteronu. Zawiera 8 naturalnych składników, które działają również pozytywnie na prostatę i układ moczowy.
> Dowiedz się więcej o 100% naturalnych składnikach

REGEN50 STRONG zawiera większe i silniejsze stężenie 12 składników aktywnych, które oprócz wpływu na zdrowie prostaty i układu moczowego, poprawiają również męską potencję (zaburzenia erekcji), libido, energię seksualną, utrzymują zdrowy poziom testosteronu i ogólnie seks zdrowie mężczyzn. Skutecznie poprawia funkcję prostaty, regeneruje prostatę i działa zapobiegawczo. Skutecznie radzi sobie z problemami z oddawaniem moczu, takimi jak niepełne opróżnianie pęcherza, częste oddawanie moczu w ciągu dnia i nocy, nagłe oddawanie moczu, niespójny przepływ moczu, niezdolność do zatrzymania moczu, słaby przepływ moczu, kaszel po mikcji i bolesne oddawanie moczu. Skutecznie radzi sobie z objawami łagodnego powiększenia prostaty (BHP) oraz w zapobieganiu i spowolnieniu przerostu prostaty. Ponadto jest naturalnym źródłem beta-sitosterolu.

Oprócz mężczyzn w średnim wieku i starszych kapsułki REGEN50 STRONG są również stosowane przez młodszych mężczyzn w celu zachowania zdrowej i naturalnej funkcji erekcji (zapobieganie pojawieniu się impotencji), utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu oraz szybkiego zapobiegania prostacie i moczowi choroba przewodu pokarmowego.
> Dowiedz się więcej o zaletach produktów REGEN50

REGEN50 i REGEN50 STRONG nie powodują żadnych skutków ubocznych. Są zarejestrowane jako suplementy diety i nie potrzebujesz recepty, aby dokonać zakupu, a sam proces zakupu jest prosty, bezpieczny i całkowicie dyskretny.

Poza naszą stroną internetową REGEN50, nasze produkty można również znaleźć w aptekach, gdzie można zasięgnąć profesjonalnej porady specjalisty.

> Dowiedz się więcej o działaniach i 100% naturalnych składnikach REGEN50

> Sprawdź ceny i zamów REGEN50

6. Jak stosować REGEN50 i REGEN50 STRONG?
Dwa razy dziennie, w trakcie lub po posiłku (rano i wieczorem), popij jedną kapsułkę REGEN50 lub REGEN50 STRONG 200 ml wody. Kapsułki REGEN50 są odpowiednie dla wegan i wegetarian. Aby uzyskać optymalne wyniki, zażywaj kapsułki codziennie przez 90 dni bez przerw. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek, co wystarcza na 30 dni użytkowania. Kapsułki nadają się tylko do podawania doustnego. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci, w ciemnym miejscu, w temperaturach poniżej 25°C (77°F). Produkt nie jest przeznaczony do zażywania przez osoby w wieku poniżej 18. roku życia.
7. Czy suplementy diety REGEN50 i REGEN50 STRONG są wysokiej jakości?

Produkty REGEN50 i ich receptury oparte są na długotrwałych badaniach. Wiele badań wykazało skuteczność składników stosowanych w suplementach diety REGEN50.

Kapsułki REGEN50 zawierają naturalne składniki, które umożliwiają szybkie i skuteczne działanie. Naturalne składniki są starannie dobierane w odpowiednich i skutecznych proporcjach. Oprócz niezwykłej jakości składników REGEN50 wyróżnia się na tle konkurencji doskonałą jakością ekstraktów roślinnych. Z tego powodu REGEN50 jest pierwszym wyborem wielu klientów w aż 12 krajach UE.

Produkty REGEN50 są wytwarzane w UE, w Niemczech, w zaawansowanych technologicznie obiektach zgodnie z najwyższymi standardami jakości (ISO 9001, GMP, HACCP). Nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, organizmów zmodyfikowanych genetycznie, a wszystkie składniki poddawane są badaniom mikrobiologicznym metali ciężkich. Produkty REGEN50 są odpowiednie dla wegan i wegetarian.

Produkty REGEN50 są wysokiej jakości, bezpieczne i skuteczne i dostępne bez recepty.

8. Jakie składniki zawierają produkty REGEN50?

Wszystkie składniki są starannie dobrane i mają sprawdzone działanie. Nasze produkty zawierają tylko wysokiej jakości ekstrakty roślinne, witaminy i przeciwutleniacze. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Składniki produktów REGEN50 są całkowicie naturalne. Naturalne składniki są starannie dobierane w odpowiednich i skutecznych proporcjach. Oprócz niezwykłej jakości składników REGEN50 wyróżnia się na tle konkurencji doskonałą jakością ekstraktów roślinnych. Z tego powodu REGEN50 jest pierwszym wyborem wielu klientów w aż 12 krajach UE.

Składniki kapsułek REGEN50: ekstrakt z owoców palmy Sabal, ekstrakt z pestek dyni, ekstrakt z kory śliwki afrykańskiej, witamina C, witamina E, witamina B6, cynk, magnez.

Składniki kapsułek REGEN50 STRONG: ekstrakt z owoców palmy Sabal, ekstrakt z korzenia pokrzywy, ekstrakt z kory śliwki afrykańskiej, proszek z korzenia maca, ekstrakt z żywicy kadzidełka indyjskiego, ekstrakt pomidorowy – likopen, witamina C, witamina E, witamina B6, cynk, magnez, l-arginina.

9. Czy występują jakieś skutki uboczne przy stosowaniu produktów REGEN50?

REGEN50 i REGEN50 STRONG zawierają wyłącznie naturalne składniki, a jeśli są stosowane regularnie i zgodnie z instrukcją, nie powodują żadnych skutków ubocznych. Podobnie jak w przypadku innych suplementów diety, jeśli nie jesteś pewien, czy powinieneś wziąć nasze produkty, radzimy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Suplementy diety REGEN50 nie są przeznaczone do stosowania przez dzieci.

Jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników wymienionych na opakowaniach REGEN50 i REGEN50 STRONG oraz na naszej stronie internetowej, nie zażywaj tych produktów. Produkty te nie są produktami farmaceutycznymi, a ich zakup nie wymaga recepty.

10. REGEN50 w połączeniu z innymi produktami.

Formuła znajdująca się w kapsułkach REGEN50 i REGEN50 STRONG jest wynikiem wielu lat badań i testów, mających na celu opracowanie optymalnego, naturalnego, nieinwazyjnego, bezpiecznego rozwiązania łagodzenia bólu, stanów zapalnych związanych z prostatą, potencją, libido i dla utrzymania zdrowego poziomu testosteronu.

Aby osiągnąć optymalne wyniki, nie zaleca się stosowania podobnych naturalnych produktów innych producentów przeznaczonych do leczenia tych samych lub podobnych bolesnych stanów i stanów zapalnych.

REGEN50 i REGEN50 STRONG to całkowicie naturalne suplementy diety, które nie powodują żadnych skutków ubocznych. Nie ma przeciwwskazań do stosowania w połączeniu z innymi lekami, jeśli stosowany lek nie wskazuje na uczulenie któregokolwiek ze składników wymienionych w deklaracji produktu REGEN50. Więcej informacji na temat składników zawartych w produktach REGEN50 można znaleźć tutaj.

Jeśli nie masz pewności, czy powinieneś stosować REGEN50, zalecamy skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. REGEN50 i REGEN50 STRONG nie są przeznaczone do użytku przez osoby w wieku poniżej 18. roku życia.

11. Jak długo trwa działanie tych produktów?

REGEN50 i REGEN50 STRONG zawierają aktywne naturalne składniki, które zaczynają działać natychmiast po użyciu, tj. dopiero po kilku minutach. Te naturalne kapsułki działają długo i mają szeroki zakres pozytywnego działania leczniczego na wszystkie narządy i części ciała. Podobnie jak całkowicie naturalne środki, działają wolniej niż leki, ale ich działanie jest długotrwałe i korzystne dla całego organizmu, bez skutków ubocznych. Ciągłe stosowanie przez kilka dni pozwala zgromadzić wystarczające stężenie substancji czynnych w organizmie i osiągnąć ich optymalne działanie. Optymalny widoczny efekt różni się w zależności od osoby, ale zwykle wynosi od siedmiu do piętnastu dni od rozpoczęcia użytkowania. Zalecamy konsekwentne przyjmowanie kapsułek przez co najmniej 30 dni, bez przerwy. Między REGEN50 a REGEN50 STRONG występuje różnica w sile i czasie działania.

Najszybsze rezultaty osiąga się, gdy kapsułki stosuje się zgodnie z instrukcją przez co najmniej 30 dni bez przerwy.

12. Czym jest prostata i jakie są objawy chorób prostaty?

Prostata jest złożonym gruczołem pęcherzykowym zewnątrzwydzielniczym męskiego układu rozrodczego, wielkości i kształtu orzecha umieszczonego nisko w miednicy, poniżej pęcherza i bezpośrednio przed odbytnicą. Funkcja prostaty to wydzielanie własnego, lekko alkalicznego i mlecznego płynu, który pozwala plemnikom przetrwać okres od wytrysku do zapłodnienia. Prostata zmienia się i rośnie wraz z wiekiem mężczyzny, więc może wywierać nacisk na cewkę moczową i powodować problemy z moczem. Objawami wskazującymi, że coś jest nie tak z prostatą są: częstsze zapotrzebowanie na oddawanie moczu w ciągu dnia, pilne oddawanie moczu, słabszy przepływ moczu, uczucie pieczenia podczas oddawania moczu, częste budzenie się w nocy w celu oddania moczu, ból w dolnej części brzucha, pachwiny i za moszną , uczucie bólu lub ciśnienia w odbytnicy, utrata libido i popędu seksualnego, ból w czasie ejakulacji.

13. Czym jest impotencja i jakie są jej objawy?

Zaburzenia erekcji lub impotencja to niemożność osiągnięcia i utrzymania erekcji w celu przeprowadzenia udanego stosunku płciowego. Częstotliwość problemów z impotencją wzrasta z wiekiem, chociaż niekoniecznie są one związane tylko ze starszym wiekiem. Około 5 procent mężczyzn w wieku 40 lat boryka się z impotencją. Problem ten dotyka również od 15 do 25 procent mężczyzn w wieku 65 lat. Zaburzenia erekcji (impotencja) są spowodowane wieloma przyczynami fizycznymi i psychicznymi. Objawami zaburzeń erekcji są zmiany w stabilności erekcji (zdolność do utrzymania erekcji i twardości penisa), brak erekcji porannej (objaw impotencji fizycznej) i nagła impotencja jako reakcja na zdarzenie (przyczyna psychologiczna).

14. Szczegóły dotyczące dostawy, kwot i bezpłatnej dostawy.

Dostawa jest bezpłatna dla wszystkich zamówień powyżej 325,00 zł. Jeśli suma twojego zamówienie jest niższa niż 325,00 zł, zostanie naliczona opłata za dostawę w wysokości 17,00 zł. Nie ponosisz żadnych dodatkowych ukrytych wydatków.

Naszym partnerem dostarczającym przesyłki jest firma kurierska GLS. Jeśli produkt zostanie zamówiony przed godziną 12:00, paczka zostanie wysłana do ciebie tego samego dnia, z wyjątkiem weekendów i świąt. Dostawa trwa 2-3 dni robocze od daty wysyłki. Jeśli nie otrzymasz jej w ciągu 4 dni roboczych, skontaktuj się z nami. Przed dostawą kurier zadzwoni do ciebie, a jeśli nie będzie cię w domu, zawsze możesz umówić się na inne miejsce lub czas dostawy. Składając zamówienie, zalecamy podanie adresu, pod którym będziesz dostępny w ciągu następnych 2-4 dni roboczych w godzinach porannych. Jeśli jesteś w pracy, wpisz nazwę firmy, adres firmy oraz imię i nazwisko. Przesyłka jest dyskretnie zapakowana.

Zamawiając produkty z naszej oficjalnej strony internetowej, gwarantujemy ekspresową dostawę, najniższą cenę i pełną dyskrecję.

Zamawianie produktów REGEN50 jest proste i szybkie. Zakup jest dyskretny, a płatność w 100% bezpieczna.

Możesz złożyć zamówienie na produkty REGEN50 za pomocą następujących metod:

1.) Przez formularz zamówienia na tej stronie. Kliknij tutaj i złóż zamówienie bezpośrednio korzystając z naszego formularza zamówienia (wybierz produkty i ilości, kliknij przycisk Dalej i wypełnij dane, wybierz metodę płatności i kliknij przycisk Potwierdź zamówienie).

2.) Zamawiając przez email na adres: info@regen50.pl. Pisząc wiadomość, podaj wszystkie dane osobowe (imię, nazwisko, adres, kod pocztowy, miejscowość), a także zamówiony produkt i jego ilości. Po wysłaniu nam maila z zamówieniem otrzymasz prośbę o przesłanie pieniędzy przez PayPal. Twoje zamówienie zostanie wysłane po otrzymaniu płatności.


Wszystkie dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującą Polityką prywatności, zawsze z najwyższą ochroną prywatności i anonimowości. Twoje dane osobowe będą utrzymywane w tajemnicy i nie będą ujawniane ani udostępniane stronom trzecim.

15. Proste zamawianie, dyskretny zakup i bezpieczna płatność.

Zamawianie produktów REGEN50 jest proste i szybkie. Zakup jest dyskretny, a płatność w 100% bezpieczna.

Możesz złożyć zamówienie na produkty REGEN50 za pomocą następujących metod:

1.) Przez formularz zamówienia na tej stronie. Kliknij tutaj i złóż zamówienie bezpośrednio korzystając z naszego formularza zamówienia (wybierz produkty i ilości, kliknij przycisk Dalej i wypełnij dane, wybierz metodę płatności i kliknij przycisk Potwierdź zamówienie).

2.) Zamawiając przez email na adres: info@regen50.pl. Pisząc wiadomość, podaj wszystkie dane osobowe (imię, nazwisko, adres, kod pocztowy, miejscowość), a także zamówiony produkt i jego ilości. Po wysłaniu nam maila z zamówieniem otrzymasz prośbę o przesłanie pieniędzy przez PayPal. Twoje zamówienie zostanie wysłane po otrzymaniu płatności.

Przed dostawą nasz kurier skontaktuje się z tobą, a jeśli nie będzie cię pod podanym adresem, możesz łatwo umówić się na inny termin lub miejsce dostawy. Składając zamówienie, zalecamy podanie adresu, pod którym będziesz dostępny w ciągu następnych 2-4 dni roboczych w godzinach porannych. Jeśli jesteś w pracy, wpisz nazwę firmy, adres firmy oraz imię i nazwisko. Przesyłka jest dyskretnie zapakowana.


Płatność jest w 100% bezpieczna.

Oferujemy trzy metody płatności w standardzie zgodności PCI.

1. Bezpieczna płatność za pomocą karty debetowej lub kredytowej (Visa, Mastercard, Maestro, Discover…) ze standardem zgodności PCI. Zgodność branży kart płatniczych jest wymagana przez wydawców kart kredytowych, aby zabezpieczyć transakcje online i zabezpieczyć je przed kradzieżą tożsamości. Pamiętaj, że NIE przechowujemy numerów kart kredytowych/debetowych.

 

2. Płatności za pośrednictwem PayPal; możesz zapłacić kartą kredytową za pośrednictwem PayPal, jeśli nie masz konta PayPal.

3. Bezpośredni przelew bankowy; Przedpłata (faktura) – płatność przelewem lub bankowością internetową.


Wszystkie dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującą polityką prywatności, zawsze z najwyższą ochroną prywatności i anonimowości. Twoje dane osobowe będą utrzymywane w tajemnicy i nie będą ujawniane ani udostępniane osobom trzecim. Pamiętaj, że NIE przechowujemy numerów kart kredytowych/debetowych.

16. Czy paczki wysyłane są w sposób dyskretny?

Dyskrecja naszych klientów jest dla nas bardzo ważna, dlatego przesyłka wysyłana jest bez logo i bez etykiety sugerującej zawartość paczki. Kurier GLS nie wie, co jest w paczce i możesz być pewien, że nikt poza tobą nie zapozna się z jej zawartością.

17. Jak mogę zamówić wasze produkty, jeśli nie mieszkam w Polsce?

Jeśli chcesz kupić produkty REGEN50, ale nie mieszkasz w Polsce możesz je zamówić na międzynarodowej stronie internetowej www.regen50.com lub przesłać nam informacje dotyczące zamówienia na adres email: info@regen50.pl, a my wyślemy ci nasze produkty gdziekolwiek będziesz chciał.

Secure Payment

ŁATWY ZAKUP I BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Łatwe zamówienie, dyskretny zakup i bezpieczna płatność. 〉 Więcej...

delivery

DARMOWA I DYSKRETNA DOSTAWA

Dostawa jest bezpłatna dla wszystkich zamówień powyżej 325,00 zł. Wszystkie produkty są dyskretnie zapakowane. 〉 Więcej...