ZAMÓWIENIA I INFORMACJE
info@regen50.pl

Naturalne i skuteczne rozwiązanie dla
Prostaty, Problemów z moczem, Potencją, Libido i Witalnością

regen50 promo image
Promo badge image Promo badge image Promo badge image Promo badge image

Regen50

SKŁADNIKI AKTYWNEŁAGODNA HIPPLAZJA PROSTATYCZNA ŁAGODNA HIPPLAZJA PROSTATY – BPH)REDUKCJA POWIĘKSZONEJ PROSTATYZAPOBIEGANIE NOWOTWOROWI PROSTATYZWIĘKSZENIE POTENCJI I EREKCJIUTRZYMANIE NORMALNYCH POZIOMÓW TESTOSTERONU I LIBIDO
EKSTRAKT Z OWOCÓW PALMY SAMBAŁOWEJ
EKSTRAKT Z KORY ŚLIWEK AFRYKAŃSKICH
EKSTRAKT Z NASION DYNI
WITAMINA C
WITAMINA E
WITAMINA B6
CYNK
MAGNEZ

REGEN50 to naturalne kapsułki do regeneracji prostaty i układu moczowego. Służą do zapobiegania i eliminacji objawów różnych chorób prostaty i dróg moczowych. Zawierają skuteczną formułę wykonaną z 8 naturalnych składników, od wieków znaną z silnego działania przeciwzapalnego. Ich pozytywny wpływ na prostatę, układ moczowy i utrzymanie normalnego poziomu testosteronu zostały udowodnione w licznych badaniach naukowych. Naturalna formuła REGEN50 ma szeroki zakres pozytywnych i zdrowych właściwości na wszystkich narządach i częściach ciała. Product jest odpowiedni dla obu płci.

Skuteczne i naturalne działanie dla mężczyzn i kobiet.

Kapsułki REGEN50 skutecznie utrzymują zdrowie prostaty i dróg moczowych. Są unikalnym, potężnym, naturalnym, nieinwazyjnym i bezpiecznym sposobem zapobiegania i spowalniania stanów i chorób, takich jak łagodne powiększenie gruczołu krokowego (łagodny przerost prostaty BPH), zapalenie gruczołu krokowego i powiązane problemy zdrowotne, takie jak trudności w oddawaniu moczu, częste zapotrzebowanie na oddawanie moczu w ciągu dnia i nocy, nagłe oddawanie moczu, słaby przepływ moczu, długie rozpoczęcie przepływu moczu, niespójny przepływ moczu, uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza, kapanie po oddaniu moczu i bolesne oddawanie moczu.

Kapsułki REGEN50 są przeznaczone dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Poza osobami w średnim wieku kapsułki REGEN50 są również stosowane przez młodszych mężczyzn i kobiety w celu utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu oraz zapobieganiu chorobom prostaty i dróg moczowych. Stosowane regularnie i zgodnie z instrukcją są bardzo skuteczne i mają długofalowy efekt. REGEN50 nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Jest zarejestrowany jako suplement diety (nr rejestracyjny: 541-02/17-01/629) i nie potrzebujesz recepty, aby dokonać zakupu, a sam proces zakupu jest prosty, bezpieczny i całkowicie dyskretny.

Zadowoleni klienci to nasz największy sukces

Więcej informacji o REGEN50

Dlaczego warto wybrać kapsułki Nutrilago® REGEN50?

Są skuteczne • Działają długoterminowo bez negatywnych konsekwencji • Przywracają normalne funkcje układu moczowego • Pomagają w przesypianiu nocy • Ich podstawą są sprawdzone i skuteczne składniki • Zawierają 8 aktywnych roślin, witamin, minerałów i przeciwutleniaczy • Unikalne Formuła Nutrilago® • Nie powodują uzależnień ani skutków ubocznych • Mogą być stosowane razem z innymi lekami (na serce, ciśnienie krwi…) • Szeroki zakres pozytywnych efektów na całe ciało • Efekty są wykładniczo zwiększone przy dłuższym stosowaniu • Do 4 razy bardziej skuteczny w porównaniu z innymi podobnymi produktami na rynku • Są bezpieczne i łatwe do kupienia bez recepty i wizyty w aptece • Gwarantowana dyskretna dostawa • Kapsułki REGEN50 są zarejestrowane jako suplementy diety (nr rejestr.: 541-02/17-01/629).  
 > Sprawdź ceny i zamów REGEN50

Kapsułki REGEN50 są produkowane w Niemczech, UE, pod marką Nutrilago® i spełniają najwyższe standardy jakości w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i kosmetycznym (ISO 9001, GMP, HACCP, ISO 22716/GMP), których jakość jest kontrolowana zarówno przez urzędników, kontrole wewnętrzne i zewnętrzne.

100% naturalne> Więcej o składnikach

Regen50Strong

SKŁADNIKI AKTYWNEŁAGODNA HIPPLAZJA PROSTATYCZNA ŁAGODNA HIPPLAZJA PROSTATY – BPH)REDUKCJA POWIĘKSZONEJ PROSTATYZAPOBIEGANIE NOWOTWOROWI PROSTATYZWIĘKSZENIE POTENCJI I EREKCJIUTRZYMANIE NORMALNYCH POZIOMÓW TESTOSTERONU I LIBIDO
EKSTRAKT Z OWOCÓW PALMY SAMBAŁOWEJ
EKSTRAKT Z KORY ŚLIWEK AFRYKAŃSKICH
Ekstraktu z korzenia pokrzywy
WITAMINA C
WITAMINA E
WITAMINA B6
CYNK
MAGNEZ
Maca
L-ARGININA
EKSTRAKT Z ŻYWICY INDYJSKIEGO KADZIDŁA
LIKOPEN (EKSTRAKT Z POMIDORA)
REGEN50 STRONG zawiera silniejsze i mocniej działające stężenie złożone z 12 aktywnych naturalnych składników, od stuleci znanych z ich silnego działania przeciwzapalnego. Ich pozytywny wpływ na prostatę i choroby prostaty, układ moczowy, w leczeniu impotencji i zaburzeń erekcji (bez stosowania leków farmaceutycznych), w utrzymywaniu pożądania seksualnego (libido) i utrzymywaniu normalnego poziomu testosteronu są potwierdzone w licznych badaniach naukowych. Naturalna formuła REGEN50 STRONG ma szeroki zakres pozytywnych i zdrowych właściwości dla wszystkich narządów i części ciała.

W 100% naturalna formuła pomoże ci szybko poradzić sobie z problemami z oddawaniem moczu i prostatą.

Poza prostatą ta silna formuła wpływa również na układ moczowy, impotencję (zaburzenia erekcji), libido, witalność, energię seksualną, utrzymanie zdrowego poziomu testosteronu i ogólne zdrowie seksualne mężczyzn. Skutecznie poprawia funkcję prostaty, regeneruje ją i działa zapobiegawczo. W szybki sposób łagodzi problemy z oddawaniem moczu, poprawia opróżnianie pęcherza (pęcherz będzie całkowicie pusty po oddaniu moczu), skutecznie radzi sobie z objawami łagodnego powiększenia prostaty (BPH), działa zapobiegawczo i spowalnia przerost prostaty. Zapobiega również częstemu oddawaniu moczu w ciągu dnia i nocy, pomaga w pilnym oddawaniu moczu, zwiększa przepływ moczu, skraca czas rozpoczęcia przepływu moczu, poprawia niespójny przepływ moczu, usuwa uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza, radzi sobie z post- dryblowanie mikcji i bólem podczas oddawania moczu. Poza tym formuła zawarta w kapsułkach jest również stosowana jako naturalne źródło beta-sitosterolu. Ta potężna formuła jest do 4 razy bardziej skuteczna niż inne podobne produkty obecnie dostępne na rynku.

Poza mężczyznami w średnim wieku i tymi starszymi, kapsułki REGEN50 STRONG są również stosowane przez młodszych mężczyzn w celu utrzymania zdrowych i naturalnych funkcji erekcji (zmniejsza objawy impotencji), utrzymania normalnego poziomu testosteronu oraz szybkiego zapobiegania chorobom prostaty i dróg moczowych.

Tylko całkowicie zdrowa prostata gwarantuje dobrą erekcję, libido i witalność.

Stosowane regularnie i zgodnie z instrukcją są wysoce skuteczne i mają długofalowy efekt. REGEN50 STRONG nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Jest zarejestrowany jako suplement diety (nr rejestr.: 541-02/17-01/630) i nie potrzebujesz recepty, aby dokonać zakupu, a sam proces zakupu jest prosty, bezpieczny i całkowicie dyskretny .

> Zamów teraz swój pakiet REGEN50 w najlepszej cenie

Więcej informacji o REGEN50 STRONG

Dlaczego warto wybrać kapsułki Nutrilago® REGEN50 STRONG?

Są skuteczne • Działają długo i nie wywołują żadnych negatywnych konsekwencji • Przywracają normalne funkcje układu moczowego • Pomagają w przesypianiu nocy • Przywracają i utrzymują erekcję bez konieczności polegania na lekach • Ponownie poczujesz popęd seksualny (libido) • Unikalna formuła • Ich receptura oparta jest na sprawdzonych i skutecznych składnikach • Zawierają 12 aktywnych roślin, witamin, minerałów i przeciwutleniaczy • Nie powodują uzależnienia ani skutków ubocznych • Mogą być stosowane razem z innymi środkami farmaceutycznymi (na serce, ciśnienie krwi…) • Szeroki zakres pozytywnych efektów na cały organizm • Efekty są wykładniczo zwiększane przy dłuższym zażywaniu • Do 4 razy bardziej skuteczne w porównaniu z innymi podobnymi produktami na rynku • Są bezpieczne i łatwe do kupienia bez recepty, podczas wizyty w aptece • Gwarantowana dyskretna dostawa • Kapsułki REGEN50 STRONG są zarejestrowane jako suplementy diety (nr rejestracyjny: 541-02 / 17-01 / 630). 
> Sprawdź ceny i zamów REGEN50 STRONG

Kapsułki REGEN50 STRONG są produkowane w Niemczech, UE, pod marką Nutrilago® i spełniają najwyższe standardy jakości w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i kosmetycznym (ISO 9001, GMP, HACCP, ISO 22716/GMP), których jakość jest kontrolowana przez zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych urzędników i inspekcji.

100% naturalne> Więcej o składnikach