ZAMÓWIENIA I INFORMACJE
info@regen50.pl

Naturalne i skuteczne rozwiązanie dla
Prostaty, Problemów z moczem, Potencją, Libido i Witalnością

regen50 promo image
Promo badge image Promo badge image Promo badge image Promo badge image

REGEN50 i REGEN50 STRONG zawierają jedynie wiodące składniki o sprawdzonej wydajności.

Preparaty REGEN50 oparte są na aktywnych i naturalnych składnikach. Ich działanie zostało potwierdzone licznymi badaniami naukowymi i wieloletnimi testami. Ekstrakty z roślin, witamin i minerałów tworzących formułę REGEN50, są najwyższej jakości i są pozyskiwane specjalnymi metodami ekstrakcji w ściśle kontrolowanych warunkach. Nasi specjaliści przeprowadzają testy jakości produktu w kilku fazach. Z tych powodów REGEN50 jest kilkakrotnie lepszy i bardziej skuteczny niż podobne produkty obecnie dostępne na rynku.

Kapsułki REGEN50 są wykonane z mieszanki roślin, witamin i przeciwutleniaczy, w odpowiednim i skutecznym stosunku. Preparat ten zawiera 8 sprawdzonych i skutecznych naturalnych składników: ekstrakt z owoców palmy Sabal, ekstrakt z pestek dyni, ekstrakt z kory śliwki afrykańskiej, witaminę C, witaminę E, witaminę B6, cynk, magnez. REGEN50 STRONG to naturalny suplement diety, który pomaga mężczyznom z zapaleniem gruczołu krokowego, powiększeniu prostaty (łagodny przerost prostaty) i mężczyznom, którzy chcą zapobiec powiększeniu prostaty i innym chorobom prostaty, w tym nowotworowi prostaty. Kapsułki te pomagają również mężczyznom we wzmacnianiu erekcji, zwiększaniu energii seksualnej i potencji. Oprócz mężczyzn w średnim wieku i starszych, kapsułki REGEN50 STRONG są również stosowane przez młodszych mężczyzn, aby w odpowiednim czasie zapobiec powiększeniu prostaty, zapaleniu prostaty, rakowi prostaty i impotencji, aby zwiększyć libido i utrzymać normalny poziom testosteronu. Preparat REGEN50 STRONG składa się z aż 12 sprawdzonych i skutecznych naturalnych składników: ekstrakt z owoców palmy Sabal, ekstrakt z korzenia pokrzywy, ekstrakt z kory śliwki afrykańskiej, proszek z korzenia maca, ekstrakt z żywicy kadzidełka indyjskiego, ekstrakt pomidorowy – likopen, witamina C, witamina E , witamina B6, cynk, magnez, l-arginina. Tak duża liczba naturalnych składników sprawia, że ​​REGEN50 STRONG jest najsilniejszą formułą na prostatę i impotencję na rynku. To największa liczba aktywnych naturalnych składników w jednej kapsułce.

Są to fragmenty badań naukowych i opisy testów, które potwierdziły skuteczność składników tworzących formułę REGEN50.

Palma sabałowa (Serenoa repens) jest palmą karłowatą, której owoce jagodowe zawierają najbardziej aktywne składniki przyczyniające się do prawidłowego funkcjonowania układu moczowego i prostaty. Palma sabałowa zawiera substancje czynne, takie jak kwasy tłuszczowe, sterole roślinne i flawonoidy. Jego polisacharydy zmniejszają stany zapalne i wzmacniają układ odpornościowy. Działa jako inhibitor 5-alfa-reduktazy, który zmniejsza produkcję DHT (aktywny testosteron, dihydrotestosteron – główny stymulator rozrostu prostaty) i zapobiega wiązaniu się z prostatą. W wielu badaniach udowodniono, że większą aktywność przeciwzapalną osiąga się, gdy palma sabałowa jest spożywana w połączeniu z likopenem. Silniejsza formuła REGEN50 STRONG zawiera połączenie owoców palmy sabałowej i likopenu (wyciągu pomidorowego). Badanie przeprowadzano w Szwajcarii w okresie ośmiu tygodni na próbie 82 pacjentów. W tym czasie pacjentom codziennie podawano różne formy owoców palmy sabałowej. Kilku pacjentom podano kapsułki z ekstraktem z suszonych i zmielonych jagód, podczas gdy innym pacjentom podano ekstrakt z jagód palmowych w postaci tabletek, nalewek i herbaty. Po zakończeniu leczenia stwierdzono, że stan zdrowia wszystkich pacjentów cierpiących na objawy łagodnego przerostu prostaty (BPH) poprawił się, a sami pacjenci ocenili częściowe lub całkowite ustąpienie objawów. Ci pacjenci, którzy wzięli ekstrakt ze zmielonych i suszonych jagód palmy sabałowej, subiektywnie ocenili powodzenie leczenia i całkowity zanik wszystkich objawów. Naukowcy ocenili, w międzynarodowym systemie ocen, że leczenie zakończyło się sukcesem. Jednak zgodnie z systemem punktacji najlepsze wyniki uzyskano u pacjentów, którzy spożywali ekstrakt z jagód palmy sabałowej w postaci kapsułek. REGEN50 i REGEN50 STRONG zawierają między innymi wyciąg z suszonych i zmielonych jagód palmy sabałowej. Dzięki tym badaniom nasza formuła – która jest mieszanką roślin, witamin i przeciwutleniaczy – została umieszczona w kapsułkach w celu jak najlepszego wchłaniania i skuteczności. Z drugiej strony herbata i podobne produkty nie są tak skuteczne, ponieważ kwasy tłuszczowe nie są rozpuszczalne w wodzie. Dlatego zalecamy przyjmowanie naszych kapsułek podczas posiłku lub po nim.

Ekstrakt z kory śliwy afrykańskiej (Prunus Africana) wykazała swoją skuteczność w radzeniu sobie z problemami związanymi z prostatą poprzez liczne badania, w tym opublikowane w europejskim/austriackim czasopiśmie medycznym Wiener Klinische Wochenschrift. Uczestnicy jednej grupy otrzymywali 50 mg wyciągów z kory afrykańskiej śliwy dwa razy dziennie, podczas gdy druga grupa otrzymywała tę samą dawkę placebo w tej samej dawce. Badanie trwało 2 miesiące. Wyniki wykazały znaczną poprawę u tych pacjentów, którzy otrzymywali ekstrakt z pygeum africanum w porównaniu do pacjentów, którym podano placebo. Ponadto badanie wykazało znaczącą i skuteczną synergię ekstraktu z kory śliwy afrykańskiej z innymi ekstraktami ziołowymi stosowanymi w leczeniu łagodnego przerostu prostaty (powiększenie prostaty), takim jak ekstrakt z pestek dyni i ekstrakt z owoców palmy sabałowej (Serenoa repens). REGEN50 i REGEN50 STRONG zawierają między innymi dokładnie idealną kombinację aktywnych ekstraktów z kory śliwy afrykańskiej, nasion dyni i owoców palmy sabałowej. Kombinacja ta wykazała znaczący pozytywny wpływ na objawy łagodnego przerostu prostaty BPH (powiększona prostata). Głównymi fitochemikaliami afrykańskiej kory śliwy są triterpeny (14%), kwas ferulowy, fitosterole (beta-sitosterol, beta-sitosterol, kampesterol) i garbniki. Właściwości medyczne przypisuje się fitosterolom wykazującym działanie przeciwzapalne, ale niektóre badania wskazują, że wszystkie główne grupy są przydatne dla zdrowej prostaty. Substancje czynne wyciągu z kory hamują działanie enzymu 5-alfa-reduktazy, który metabolizuje testosteron do dihydrotestosteronu. Ponieważ dihydrotestosteron jest główną przyczyną powiększenia gruczołu krokowego, problemy łagodnego rozrostu gruczołu krokowego zostały rozwiązane, a w konsekwencji wszystkie problemy z układem moczowo-płciowym związane z prostatą. REGEN50 i REGEN50 STRONG z ekstraktem z kory śliwy afrykańskiej i innymi aktywnymi składnikami skutecznie pomagają w leczeniu chorób prostaty, utrzymują optymalny poziom testosteronu, zapobiegając utracie libido i poprawiając ogólną jakość życia mężczyzn dotkniętych tymi problemami.

Wyciąg z dyni (Cucurbita moschata) jest cenny w leczeniu problemów z prostatą, ponieważ jest bogaty w kwasy tłuszczowe omega 3, karotenoidy i cynk oraz najważniejszy składnik, beta-sitosterol, który hamuje enzym zaangażowany w konwersję testosteronu do dihydrotestosteronu odpowiedzialnego za nadmierne powiększenie prostaty. Ekstrakt z pestek dyni powszechnie stosuje się łącznie z ekstraktem z owoców palmy sabałowej, ponieważ kombinacja ta działa dobrze w zmniejszaniu objawów łagodnego przerostu prostaty (powiększonej prostaty). Jednak nawet samo zastosowanie wyciągu z owoców palmy sabałowej może zmniejszyć objawy BPH. Przeprowadzono badanie, w którym 47 pacjentów z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego otrzymało skrobię ze słodkich ziemniaków (grupa A, placebo, 320 mg/dzień), olej dyniowy (grupa B, 320 mg/dzień), palmę sabałową (grupa C, 320 mg/dzień) oraz wyciągi z pestek dyni i palmy sabałowej (grupa D, każda 320 mg dziennie). Wykazano, że ocena jakości życia poprawiła się u pacjentów ze zwiększoną prostatą w grupach B, C i D – którzy otrzymywali tylko wyciąg z palmy sabałowej lub wyciąg z dyni, i znacznie się poprawiła u pacjentów, którzy przyjmowali kombinację ekstraktu z palmy sabałowej z ekstraktem z pestek dyni. Nasza formuła REGEN50 zawiera połączenie ekstraktu z pestek dyni i wyciągu z jagód palmy sabałowej.

Ekstrakt z korzenia pokrzywy (Urticae dioica) zawiera składniki odżywcze, takie jak aktywny składnik beta-sitosterol, lignany, kwasy tłuszczowe, antocyjany, witaminę C i serotoninę. Wykazano, że korzeń pokrzywy ma korzystny wpływ na zdrowie prostaty, ponieważ kontroluje aktywność hormonów w tkance prostaty. Ma również silne działanie przeciwzapalne i przeciwdrobnoustrojowe. W podwójnie zaślepionym, kontrolowanym placebo badaniu z udziałem 558 pacjentów z BPH, ekstrakt z korzenia pokrzywy wykazał pozytywny wpływ na usunięcie LUTS (objawy dolnych dróg moczowych). Nastąpiła poprawa o 81%, a szybkość przepływu moczu znacznie wzrosła w porównaniu do pacjentów leczonych placebo. W połączeniu z ekstraktem z owoców palmy sabałowej, ekstrakt z korzenia pokrzywy dał jeszcze bardziej imponujący wpływ na BPH (powiększoną prostatę). Wykazano, że kombinacja była tak samo skuteczna jak działanie środka farmaceutycznego, który zmniejsza objawy i zwiększa przepływ moczu. Inne badania wykazały, że pokrzywa hamuje wzrost guza o imponujące 30%. Lektyny z korzenia pokrzywy są białkami zaangażowanymi w rozpoznawanie komórek, a ich powinowactwo do komórek rakowych w stosunku do zdrowych komórek zwiększa ich zdolność do atakowania komórek złośliwych. Wyniki badań opublikowanych w Clinical Therapy Suggest udowodniły, że ekstrakt z korzenia pokrzywy w połączeniu z ekstraktem z kory śliwy afrykańskiej zapewnia jeszcze bardziej skuteczny wynik w leczeniu BPH (łagodny rozrost stercza). Formuła REGEN50 STRONG zawiera między innymi wyciąg z korzenia pokrzywy i wyciąg z kory śliwy afrykańskiej.

Proszek z korzenia Maca (Maca, Lepidium mayenii) zawiera wiele przydatnych substancji, w tym lipidy, błonnik, minerały (wapń, miedź, cynk, potas), witaminy, fenole, 53 olejki eteryczne, niealkaliczne substancje bioaktywne, 7 alkamidów i beta -sitosterol. Korzyści z korzeni Maca przypisuje się zdolności wspierania aktywności zdrowia seksualnego, hormonalnego (hormonalnego) i psychicznego. Od wieków stosowany na całym świecie jako afrodyzjak i naturalny lek na objawy zaburzeń erekcji, np. impotencję. Badanie przeprowadzone na osobach cierpiących na zaburzenia erekcji (impotencję) wykazało znaczną poprawę u tych, którzy używali korzenia Maca w porównaniu do tych, którzy używali placebo. Cztery kolejne badania kliniczne przeprowadzone przez MMC wykazały również poprawę libido i funkcji seksualnych u mężczyzn. Dalsze badania wykazały, że korzeń Maca wpływa również na redukcję prostaty u mężczyzn. Formuła REGEN50 STRONG zawiera również proszek z korzenia Maca, który w połączeniu z innymi roślinami, witaminami i przeciwutleniaczami wpływa nie tylko na zdrowie prostaty, ale także na erekcję i twardość penisa.

Likopen jest karotenoidem występującym obficie w pomidorach. Jest przydatny w profilaktyce i leczeniu nowotworu prostaty. Badania epidemiologiczne potwierdziły, że populacje o wysokim spożyciu likopenu w diecie mają mniejsze ryzyko nowotworu prostaty. W jednym badaniu klinicznym mężczyźni spożywający sos pomidorowy zmniejszyli poziom antygenu specyficznego dla prostaty (PSA) u pacjentów z BPH (rak prostaty) w porównaniu do pacjentów, którzy nie spożywali sosu pomidorowego. W innych badaniach klinicznych mężczyźni z nowotworem prostaty otrzymywali 30 mg suplementów likopenu dziennie przez trzy tygodnie przed operacją prostaty. Zaobserwowano, że mężczyźni mają mniej guzów niż mężczyźni, którzy nie otrzymali likopenu. Sugeruje to, że likopen może być pomocny w leczeniu już istniejącego raka prostaty. W celu zapobiegania rakowi prostaty badania epidemiologiczne sugerują, że spożywanie nawet 6 mg likopenu dziennie może być bardzo korzystne. Dzienna dawka REGEN50 STRONG zawiera 20 mg wysokiej jakości likopenu, który może chronić prostatę przed nowotworem.

Wyciąg z żywicy kadzidełka indyjskiego (Boswellia serrata) okazał się silnym inhibitorem 5-lipooksygenazy odpowiedzialnym za stany zapalne. Kontroluje również ekspresję genów, silnie hamuje wytwarzanie prozapalnych cytokin zaangażowanych w BPH (łagodny rozrost stercza – powiększenie prostaty) i nowotwora prostaty. Przeciwzapalne działanie wyciągu z żywicy kadzidełka indyjskiego określono na podstawie badań przeprowadzonych na ludziach. W tych badaniach wykazano, że skuteczność ekstraktu z żywicy z kadzideł indyjskich kontroluje proliferację komórek nowotworowych prostaty i blokuje wzrost nowotwora prostaty. Robi to, zapobiegając tworzeniu się naczyń krwionośnych, które żywią nieprawidłowe komórki. Inne badanie wykazało, że Boswellia serrata nie tylko zapobiegała wzrostowi komórek nowotworowych, ale także zachęcała organizm do aktywacji autodestrukcji komórek rakowych. REGEN50 STRONG z ekstraktem z żywicy kadzidełka indyjskiego i kombinacją innych składników może chronić prostatę przed stanami zapalnymi i nowotworem prostaty.

Phytotherapy Research,Phytother. Res. 27: 218–226 (2013)Published online 23 April 2012 in Wiley Online Library(wileyonlinelibrary.com) DOI: 10.1002/ptr.4696
Improving BPH symptoms and sexualdysfunctions with a saw palmetto preparation? Results from a pilot trial†Andreas Suter,1,4*Reinhard Saller,2Eugen Riedi3and Michael Heinrich41Medical Department, A. Vogel Bioforce AG, Roggwil, Switzerland2Institute of Natural Medicine, Zurich University Hospital, Zurich, Switzerland3Urological practice, Chur, Switzerland4School of Pharmacy, University of London, University College London, London, United Kingdom
Bartlet A et al. Efficacy of Pygeum africanum extract in the tretment of micturitional disorders due to benign prostatic hyperplasia. Evaluation of objective and subjective parameters. A multicentre, randomized, double-blind trial. Wiener Klinische Wochenschrift, 1990, 102:667-673
A double-blind, randomized, pilot dose-finding study of maca root (L. meyenii) for the management of SSRI-induced sexual dysfunction.
CNS Neurosci Ther 2008 Fall;14(3):182-91 (ISSN: 1755-5930). Dording CM; Fisher L; Papakostas G; Farabaugh A; Sonawalla S; Fava M; Mischoulon
Carbin BE, Eliasson R. Treatment by Curbicin in benign prostatic hyperplasia (BPH). Swed J Biol Med . 1989;2:7–9.
Carbin BE, Larsson B, Lindahl O. Treatment of benign prostatic hyperplasia with phytosterols. Br J Urol . 1990;66:639–41.
Schiebel-Schlosser G, Friederich M. Phytotherapy of BPH with pumpkin seeds–a multicenter clinical trial. ZeitsPhytother . 1998;19:71–6.
J Herb Pharmacother. 2005;5(4):1-11.
Urtica dioica for treatment of benign prostatic hyperplasia: a prospective, randomized, double-blind, placebo-controlled, crossover study.
Frank, M.B., Yang, Q., Osban, J., Azzarello, J.T., Saban, M.R., Saban, R., Ashley,
R.A., Welter, J.C., Fung, K.M. and Lin, H.K. (2009). Frankincense oil derivedfrom Boswellia carteri induces tumor cell specific cytotoxicity.
BMC ComplementAltern. Med.,18: 9:6

 

Opinia specjalistyczna

Nutrilago REGEN50 i REGEN50 STRONG to naturalne suplementy diety, które w jednej kapsułce łączą wszystkie składniki znane z pozytywnego wpływu na zdrowie prostaty. Produkty REGEN50 są skutecznym rozwiązaniem i pierwszym wyborem mężczyzn z problemami prostaty, impotencją, niskim libido i obniżeniem poziomu testosteronu. Suplementy diety REGEN50 są zalecane dla mężczyzn, którzy chcą zapobiec możliwym przyszłym problemom spowodowanym starzeniem się, a także możliwym objawom i problemom związanym z zapaleniem gruczołu krokowego, łagodnym przerostem prostaty, nowotworem prostaty, utratą libido i testosteronu lub pojawieniem się zaburzeń erekcji – na przykład impotencja.

Objawy wskazujące, że coś jest nie tak z prostatą to: częstsze zapotrzebowanie na oddawanie moczu w ciągu dnia, pilne oddawanie moczu, słaby przepływ moczu i pary, uczucie pieczenia podczas oddawania moczu, częste budzenie się w nocy w celu oddania moczu, trudności z rozpoczęciem przepływu moczu, dryblowanie po mikcji, uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza.

Im szybciej zauważysz problem z prostatą i na czas zaczniesz działać na objawy, tym większa szansa na nieagresywne leczenie i naturalne środki zaradcze.

Objawy wskazujące, że coś jest nie tak z prostatą:

  • częstsza potrzeba oddawania moczu w ciągu dnia;
  • pilna potrzeba oddawania moczu;
  • słaby przepływ moczu i parcie;
  • pieczenie podczas oddawania moczu;
  • częste budzenie się w nocy w celu oddania moczu;
  • trudności z zainicjowaniem przepływu moczu;
  • pojawianie się kropelek moczu po wypróżnieniu;
  • uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza.

Secure Payment

ŁATWY ZAKUP I BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Łatwe zamówienie, dyskretny zakup i bezpieczna płatność. 〉 Więcej...

delivery

DARMOWA I DYSKRETNA DOSTAWA

Dostawa jest bezpłatna dla wszystkich zamówień powyżej 325,00 zł. Wszystkie produkty są dyskretnie zapakowane. 〉 Więcej...